Contact

From WOSI
Jump to navigation Jump to search

Management

Deelnemers

Deelnemers aan WOSI worden hier niet meer bijgehouden, studenten worden nu geregistreerd op ons forum, waar ook alle communicatie met de deelnemende studenten wordt verzorgd.

Contactpersonen Woningcorporaties

Naam Corporatie Functie Telefoon Mobiel Fax E-mail
Joop Schoppers De Woonplaats Teamleider ICT



jschoppers@de-woonplaats.nl
Sander Hilgerink De Woonplaats Technisch Applicatie- en Gegevensbeheer
053 475 75 43


shilgerink@de-woonplaats.nl
Simon Wassenaar Stedelijk Wonen
053 434 35 65

s.wassenaar@stedelijkwonen.nl
Bouwe Regeling Stedelijk Wonen
053 434 35 65

b.regeling@stedelijkwonen.nl

Betrokken Docenten

Naam Rol Telefoon Kamer E-mail
Reza Esmaili Hoofd BU software engineering / minor SE 020 595 1673 r.esmaili@hva.nl
Bert Rengelink Contact minor ITM 020 595 1621 A07.42 b.rengelink@hva.nl
Ferry Rietvelt Hoofd minor SNE 020 595 1678 A07.14 f.rietveld@hva.nl
Gerke de Boer SE Wiskunde 020 595 1672 A06.12 g.f.de.boer@hva.nl