Contact

From WOSI
Revision as of 22:02, 11 August 2008 by Schim (talk | contribs)
Jump to navigation Jump to search

Deelnemers uit de verschillende fases

Stuurgroep

Naam E-Mail Telefoon Functie
Dick Heinhuis d.heinhuis@hva.nl 020 5951693 Leverancier
Jo Lahaye jo@mmbase.org 06 53292887 Opdrachtgever

Woningcorporaties

Naam Corporatie Functie Telefoon Mobiel Fax E-mail
Luc Wolfs Servatius Hoofd ICT



Anouk Jennen Servatius Medewerkster informatisering 043 328 43 50 06 51 57 88 71 043 328 43 01 a.jennen@servatius.nl
Joop Schoppers De Woonplaats Teamleider ICT
- - - jschoppers@de-woonplaats.nl
Sander Hilgerink De Woonplaats Technisch Applicatie- en Gegevensbeheer
053 475 75 43


shilgerink@de-woonplaats.nl
Wim van de Water Woonbron Manager ICT
- - - -
Kees van der Veer Woonbron
netwerkbeheerder




Bart Roth Ymere Kennisanalist klachten - - - b.roth@ymere.nl

Externen

Naam Bedrijf Functie Telefoon Mobiel E-mail Opmerkingen
Sander Hoogendoorn Capgemini - - 06 15031184 sander.hoogendoorn@capgemini.com
Damiaan Zwietering IBM Technical Sales Manager 020 5138938 - zwietering@nl.ibm.com
Erik van Oosten Finalist IT Group - - 06 44066272 erik.van.oosten@finalist.com
Peter Maas Finalist IT Group - - 06 52638246 peter.maas@finalist.com
Paul e.g. Tan Hogeschool Zuyd Docent 045 4006744 06 54677047 (prive) p.tan@hszuyd.nl Contactpersoon groep Hogeschool Zuyd

HvA Algemeen

Naam Functie Telefoon Kamer E-mail
Hulya Kara Bedrijfsbureau IvI 020 595 1610 B07.14 h.k.kara@hva.nl
Sita Buitenhuis Bedrijfsbureau IvI 020 595 1645 A07.20 s.p.buitenhuis-van.der.veen@hva.nl

Betrokken Docenten

Naam Rol Telefoon Kamer E-mail
Reza Esmaili Hoofd minor SE 020 595 1673 A06.16 r.esmaili@hva.nl
Robert Holwerda Hoofd minor FI 020 595 1624 A07.12 r.n.a.holwerda@hva.nl
Jan Hellings Hoofd minor BE 020 595 1654 A07.42 j.f.hellings@hva.nl
Bert Rengelink Contact minor ITSM 020 595 1621 A07.42 b.rengelink@hva.nl
Ferry Rietvelt Hooft minor SNE 020 595 1678 A07.14 f.rietveld@hva.nl
Eric Ravestein Consult SE 020 595 1658 A06.10 e.ravestein@hva.nl
Carla Bombeld Onderwijskundige IvI 020 595 1625 A07.44 c.a.bombeld@hva.nl
Arnim Eijkhoudt IIC ivI 020 595 1689 A07.08 a.eijkhoudt@hva.nl
Jacob Brunekreef Kwaliteitsmedewerker 020 595 1647 A07.38 j.j.brunekreef@hva.nl
Gerke de Boer SE Wiskunde 020 595 1672 A06.12 g.f.de.boer@hva.nl