Notule 2007-11-27 Teamvergadering
From WOSI
| Onderwerp | Teamvergadering |
|---|---|
| Datum | 27 november |
| Aanvang | 12:00 |
| Einde | 13:00 |
| Locatie | C02.05 |
| Notulist | Joost |
| Aanwezigen | Stan, Steven, Sui Wai, Joost, Arno, Ugur |
| Afwezigen | |
Vergaderpunten
- De documentatie voor de klachtenregistratie is nog niet helemaal af, maar zal voor donderdag klaar zijn. Concept staat op de wiki, Stan is bezig met uitbreiden.
- Sui Wai gaat Stan assisteren bij het magen van het functioneel ontwerp en eventueel bezig met het technisch ontwerp.
- Arno heeft zich verdiept in de code en het laten samenwerken van de klachtenregistratiemodule en de verkoopmodule.
- Steven gaat ook bezig met het afmaken van de documentatie.
- Vragen voor donderdag worden verzameld door Stan.
- Het opzetten van een bug-tracking systeem begint toch wel erg handig te worden, Jonas moet even zorgen dat hier vaart in komt.
- Steven stuurt nog even een mailtje naar Jo om te verifiëren of de corporaties ervan op de hoogte zijn dat de verkoopmodule live is.
- Ugur houdt zich bezig met het vouwen van een vlinder.
- Donderdag is er een bezoek aan Ymere. Voor degene die er niet alleen naar toe gaan, we vertrekken om 9.15 uur in C02.05.
- Vrijdag is er weer een vergadering met het frameworkteam. Het databasetaem is ook uitgenodigd. Vergadering is tussen 10.00 en 11.00 uur in C02.05.